Menu Zamknij

O nas

Markowa odzież w przystępnych cenach

Najlepsze światowe marki odzieżowe w przystępnych cenach!

FITTINGROOM.PL

Tak, od teraz jesteśmy sklepem internetowym! Hurra! 🙂

Ale po kolei. Od czego się zaczęło? Pomysł na uruchomienie własnego outletu odzieżowego pojawił się w głowie właścicieli Fitting Roomu (jesteśmy częścią rodziny firmy: Flight Level) już kilka lat temu. Pomysł ten, jak każdy dobry pomysł, musiał najpierw dojrzeć.

Uwielbiamy szukać tanio ubrania światowych marek: dobrą jakościowo odzież, za którą się nie przepłaca. Uwielbiamy dobierać stylowe ciuchy.

Najpierw szukaliśmy dla siebie, ale nie ma nic cenniejszego niż możliwość dzielenia się radością z możliwości zakupu odzieży markowej w bardzo dobrych cenach z innymi ludźmi. Stąd, powstała idea stworzenia sklepu odzieżowego.

I tak powstał Fitting Room, który początkowo miał swoją siedzibę na Piotrkowskiej – głównej ulicy w Łodzi. Przygotowania do otwarcia sklepu trwały około roku.

Tuż po stworzeniu sklepu stacjonarnego zauważyliśmy potrzebę umieszczania produktów online. Ludzie uwielbiają zakupy przez internet!

I tak właśnie powstał sklep, w którym właśnie jesteś! Zajrzyj i poznaj nasze towary!

W międzyczasie sklep internetowy przebił popularnością sklep stacjonarny. Stwierdziliśmy, że chcemy być jeszcze tańsi – aby to umożliwić zredukowaliśmy koszty związane z prowadzeniem tradycyjnego biznesu.

I cyk, działamy TYLKO w internecie. Jest taniej i wygodniej!

outlet sklep internetowy
Outlet sklep odzieżowy

Zapraszamy do zakupów online!

Zlikwidowaliśmy sklep stacjonarny (zdjęcia powyżej są archiwalne!), aby zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem biznesu – teraz możemy zmniejszyć ceny naszych towarów do MINIMUM! 

Jesteśmy dostępni tylko ONLINE. Prowadzimy sprzedaż internetową w Polsce, jak i za granicą.

Chcesz się z nami skontaktować – zachęcamy do kontaktu!

Chcesz się dowiedzieć więcej o płatności i dostawie w naszym sklepie – zobacz Płatność i Dostawa.

preloader